0 533 374 90 33 info@gemadchefs.org
blog image

5.ci ‘’GEMAD WORKSHOP TADIM GÜNLERİ’’

Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneğinin Organize ettiği 5.ci ‘’GEMAD WORKSHOP TADIM GÜNLERİ’’ Etkinliğimiz 17-18 Mart 2022 tarihleri arasında daha kapsamlı olarak, Green Nature Diamond Otelde Yapılacaktır.

Tamamen Profesyonellere açık olan etkinliğimizin amacı Bölgemizde bulunan Otel ve Restoran işletmecisi, yönetim kadrosu (Genel Müdür, Aşçıbaşı, F&B Müdürleri, Satınalma Müdürleri,  Sous Şefler ve Pastane Şefleri) Davet edilmektedir. Siz profesyoneller ile iş ortaklarımızı                                (  tedarikçi firmalar ve üretici firmalar )  buluşturmak olan Organizasyona TAFED’e Bağlı Dernek Yöneticileride davet edilmektedir. Etkinliğimizin içinde bulunan önemli failetlerinden bir kaçı şöyle sıralıya biliriz kendince markalaşmış OwnBrand ürünleri taktim ve pişirme şekillerini ürünlerin tanıtılması, tadıma sunulması, günümüz şartlarında lezzetin markadan daha öne çıktığını gösteren workshop ların yapımı tadım günlerimiz bunu ön plana çıkarmaktadır ve biz profesyoneller tarafından değerlendirilmektedir. Tesisinizin ihtiyaç değerlendirmesinde çok faydalı olacağını düşündüğümüz GEMADIN güzide bir organizasyonu tüm firmalara açıktır.

 Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneğinin Yönetimi olarak siz değerli Tesis yönetimini 5.’’GEMAD WORKSHOP TADIM GÜNLERİ’’ nde aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.

                                                                                                                         Çetin DENİZ

                                                                                                               GEMAD  Yön.Kur.Başkanı